14Sie

Trzecie urodziny Donnera!

Sierpień 14, 2015 Psie anegdoty 5

Tak jak obiecałam, na trzecie urodziny najbardziej aktywny komentator moich wypocinek dostanie ode mnie prezent. Ale zanim przejdziemy do zwycięzcy, krótki urodzinowy wpis.

                Trzecie urodziny Donnera to chyba taka psia osiemnastka. Wiek przez wielu wyznaczany jako graniczny. Bowiem małe psy dorastają w wieku około 1,5 roku duże w wieku około 2 lat, a Owczarki Niemieckie Długowłose i klika innych ras w wieku 3. Widać to i po Donnerze, który jest o wiele spokojniejszym psem. ADHD już nie występuje, nawet wydaje mi się, jakby mniej agresywnie reagował na mijane psy.  Przynajmniej już nie chce ich zagryźć jako pierwszy ‚na wszelki wypadek’, nie szarpie się za mijającym nas w pełnym pędzie rowerzystą i nawet znalazłam sposób na wpuszczanie obcych na działkę, tak by Donner nie bronił terenu.

100 lat piesku! Obyś zawsze był zdrowy, pełen radości i energii, a Twoje psie marzenia się spełniły!

A tak jak obiecałam, z okazji trzecich psich urodzin nagradzam najaktywniejszego fana. Jest nim…

… … … TUTUDUM! (fanfary) ruda25/Helena Orzechowska, która napisała najwięcej komentarzy na blogu.

IMAG1668

Upominek dla Ciebie!

                Serdecznie dziękuje wszystkim czytającym i komentującym, choć wiem jak to z komentowaniem bywa. Sama czytam dużo psich blogów, ale komentuję bardzo rzadko, bo albo nie mam nic mądrego do napisania, albo nie mogę odpisać w momencie czytania, bo pisanie z telefonu powoduje stada dzikich błędów, a po powrocie do domu i komputera, najzwyczajniej zapominam skomentować. Tym bardziej doceniam każdy z Waszych komentarzy. Mam nadzieję, że kolejne wpisy będą równie ciekawe co poprzedzenie. A niewykluczone, że za jakiś czas, znowu ktoś z Was dostanie mały prezent ode mnie, w podziękowaniu za to, że mnie wspieracie!

Ogółem: 499, dzisiaj: 1