12Sie

Wszechobecne psie futro przestało być problemem!

Produkt: V7 – rewolucyjna ręczna szczotka gumowa
Tester: Ja
Recenzent: Zamerdani.pl
Dla: Top for Dog 2017

Po raz kolejny na blogu prezentuję Wam produkt dla opiekuna psa. Niesamowicie mnie to cieszy, że rynek psich produktów tak prężnie rozwija się o produkty użytku codziennego nie dedykowane psim przyjaciołom, tylko nam psiarzom, by nasze życie z psem było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Takim produktem jest rewelacyjna szczotka V7. Niech nie zmyli Was nazwa produktu! Jest to szczotka do sprzątania, nie do czesania psa!

Szczotka-miotełka V7 to niemiecki produkt, który zrewolucjonizował światowe rynki. Dzięki specjalnemu przekrojowi gumowego włosa w kształcie litery V szczotka usuwa nie tylko kurz, brud i piasek, ale skutecznie radzi sobie z psim i kocim włosem oraz z płynami.

Na tym mogłabym zakończyć tekst o tym produkcie i zaprosić Was do obejrzenia poniższego filmu, który mówi wszystko o tym produkcie i jego skuteczności.

Macie jeszcze jakieś pytania? Ja nie! Sprzątnięcie bagażnika i wnętrza samochodu to dosłownie kilka minut. Odczyszczenie dywanu, obić mebli czy ubrań również są to minuty. Bez zbytniego nakładu pracy, siły i czasu. Ale najważniejszy jest efekt!

Co więcej, szczotka niemal się nie brudzi. Nie zbierają się na niej kłaki, ani brud. Jedynie z czasem się przykurzy, ale bardzo łatwo myje się ją zwykłą wodą lub wodą z płynem.

Na zakończenie kila informacji technicznych:

yZamiatać należy w kierunku V pamiętając przy tym, aby nie używać zbyt dużego nacisku. Lżejsze przesuwanie szczotki po powierzchni zwiększa efektywność zamiatania!

ySzczotka ma właściwości statyczne, dzięki czemu podczas zamiatania sierść i kurz w kontrolowany sposób zbiera się w kupki i roluje, a nie fruwa po całym domu.

yDodatkowym udogodnieniem jest obrotowa rączka, którą można regulować w zakresie od 0o do 90o. Dzięki temu z łatwością dopasujesz ją do swoich przyzwyczajeń i aktualnych potrzeb.

yNadaje się do szczotkowanie psów – kołtunów i podszerstka nie wyczesze, ale kiedy mamy porządnie wyczesanego psa, który gubi pozostałości wyczesanej sierści, gumowa szczotka bardzo ładnie ją zbierze, tak samo „łupież” czy też martwy naskórek, który wychodzi po używaniu FURminatora.

yIdealnie zbiera płyny – Kształt gumowego włosia sprawia, że szczotka jest wprost stworzona do zgarniania wody czy innych płynów. Dodatkowo szczotka posiada wbudowaną wycieraczkę, dzięki której można usunąć wodę z płaskich powierzchni niemal do sucha!

ySprawdza się idealnie na długiej miękkiej sierści owczarka, średniej długości szorstkiej sierści owczarkoteriera i do wełny (podszerstka). Świetnie poradziła sobie z sierścią moich kotów i jak donoszą inni użytkownicy, równie dobrze radzi sobie z igiełkowatą sierścią psów krótkowłosych co prezentuje pointer Apollo.

Wymiary:

ySzerokość: 4,5 cm
yDługość: 16,5 cm
yDługość rączki: 15 cm

Ogółem: 749, dzisiaj: 1