21Cze

Zaproszenie

Czerwiec 21, 2015 Nasz punkt widzenia 21

Już nie długo mój zaściankowy blog osiągnie znaczący wiek 6 miesięcy, czyli pół roku tworzenia mniej lub bardziej udanych wypocin. Na pewno na ten wspaniały mini-jubileat przygotuję pewien konkurs (dodam, że nagrody-upominki już są zamówione).  Ale, że nie samymi konkursami człowiek żyje, postanowiłam też, że nagrodzę osobę która najwięcej udziela się na blogu. Jestem Wam niezwykle wdzięczna za wszystkie komentarze i dyskusje na FB, ale sercem mojej dzialalności jest ten oto blog, a pyskobuk czy tweeter jedynie gazetką reklamową. Tak więc, aby zachęcić Was do komentowania wpisów przedstawiam Wam małe zestawienie:

10152405_637577822983284_5642956220748046980_n

Na blogu znajduje się 73 wpisy i 6 stron, 56 komentarzy (w tym te z dyskusji). Najwięcej komentarzy zanotowały wpisy:

Chciałam też zauważyć, że na blogu najduje się kilka równie ciekawych wpisów, które jednak były napisane, przed tym zanim spora część z Was dowiedziała się o isnieniu bloga, może warto poszperać i poszukać tych perełek?

A teraz najważnijesze, czyli Wy! Moi czytelnicy:

Autor
Blog/Strona/Fanpage
Lp. Kom.
ruda25 7
Edyta czarnadiablica.pl/ 5
Asia piesijegoczterylapy.blogspot.de/ 4
Blues z Lolą https://www.facebook.com/blueszlola 3
Michał http://www.szkola-doberman.pl/ 3
KaiTe jackterror.blogspot.com 3
Anna DK eoslabek.wordpress.com 2
Andrzej https://www.facebook.com/pages/Bieszczady-z-psem-… 2
Bartek i Ninja 2
Psi wymiatacz 2
Antiba 2
Lena 2
Magda z Pieskie Życie pieskiezycie.eu/ 2
Gabi 1
zalewzemborzycki.com 1
Wienio 1
Stefan http://stefanboxer.blogspot.com/ 1
MonRon thedamonbc.blogspot.com 1
Karolina 1
Kalyna ukalyny.blogspot.com/ 1
AnimaLife animalife.pl/ 1
Dorota 1
Lucy 1
Marta 1
D. od setera trendzseterem.blogspot.com/ 1
Patrycja 1
nescave 1
Aaki 1
Martyna 1
jaroandtiger 1

Dziękuję Wam, że jestescie ze mną, wspieracie mnie w tym, że warto tworzyć moje wypociny – bo wiem, że ktoś je czyta i nawet w niektórych z Was budzą jakieś emocjie – pozytywne bądź negatywne – skoro postanawiacie je skomentować. Zachęcam Was do komentowania na blogu (za wszystkie komentarzez z FB równe mocno dziękuję, ale one nie mają przełożenia na pozycję zamerdanych w Internetowym świecie). Osoba z największą ilością komentarzy na blogu, zostanie nagrodzona w jubileuszowym konkursie, jeszcze jest trochę czasu, więc warto zacząć walczyć o nagrodę. Ale nie martwcie się, dla Wszystkich z Was będzie inny konkurs – fotograficzny, a w nim dwie nagrody: nagroda publiczności – za lajki i nagroda odemnie. Macie jakieś podejrzenia co do tematyki konkurus?

PS. Pamiętajcie by komentując podawać swój prawdziwy adres email. Tylko tak, z częścią z Was będę mogła się skontaktować!

Ogółem: 165, dzisiaj: 1