Strona główna Nasz punkt widzenia Psie zakupy

Psie zakupy

autor Amelia Bartoń - zamerdani.pl

IMAG0588Kiedy chcę kupić psu jakieś przysmaki, a nie mam czasu samej upiec psich ciasteczek, udaję się do mojego ulubionego sklepu zoologicznego na ulicy Dziewanny 5a w Lublinie, prowadzonego przez przesympatycznego pana Mariusza Siedleckiego, nazywanego w psich rozmowach Panem Zoologicznym. Tak i dzisiaj, przy okazji, że byłam w tamtych okolicach nie mogłam sobie odmówić sobie wejścia do sklepu zoologicznego. W końcu tylko w tym sklepie od wielu lat kupuję rybki i tam też w dniu dziecka, przed trzema laty, znalazłam żółwia Tyriona. Dziś zakup był sprecyzowany – tabletki na stawy Arthro – fit.

IMAG0585Profilaktycznie 3 razy do roku, kupuję je Donnerowi mimo, że nie ma problemów ze stawami. Jednak grubasek sporo się rusza, biega i skacze, więc warto wspomóc eksploatowane stawy szczególnie w okresie jesienno-zimowo-wiosennym, kiedy jest chłodno i wilgotno, a jak wiadomo najgorzej na stawy wpływa wilgoć, a Donner w brew pozorom spędza kilka godzin dziennie na dworze ‘pilnując’ ogródka.. Tabletki podajemy także owczarkowi mojego narzeczonego, który ma problem ze stawami, a w trakcie ich brania i jakiś czas po ich zażywaniu ewidentnie czuje się lepiej, a dolegliwości mniej mu doskwierają (jest bardziej aktywny, radosny i nie kuleje).

Jak zwykle zapytałam w sklepie o jakieś nowości i tym razem polecono mi produkty firmy MACED. Na próbę kupiłam tchawicę i wołowe penisy, a w przyszłości musimy przetestować żwacze wołowe, które wspomagają florę bakteryjną w psim brzuszku.

IMAG0584Po powrocie do domu dałam Donniemu jednego z penisów z przeświadczeniem, że jest na ‘jedno chrupnięcie’ i pies o nim zapomni szybciej niż zajęło mi otworzenie opakowania. Tak było z żebrami wołowymi, które przywiozłam psu ze ŚwiętoMięsa. Wielki twardy kawał kości tylko trzasną w jego paszczy i po kilku minutach zniknął. Penisy wołowe pozytywnie mnie zaskoczyły. Niewielki stosunkowo cienki kawałek, długości około 12cm pies mamlał ponad 5 minut (!), gdzie inne przysmaki o podobnych wymiarach znikają w przeciągu kilkudziesięciu sekund. W końcu znalazłam coś co jest wyzwaniem dla Donniego i zajmie mu kilka minut. Tchawica czeka na mój wyjazd, żeby zająć Donnera na dłuższą chwilę kiedy będę wyjeżdżała. Warto jeszcze napisać ze cena tych smakołyków jest bardzo przyzwoita – około 4 zł za produkt.

IMAG0579

Łooomatkooo…. ile przekąsek!

Kolejne produkty przetestowane, polecamy je.

Sklep Zoologiczny: profesjonalna pomoc, bardzo przyzwoite ceny, duży wybór produktów w tym możliwość zamawiania produktów na życzenie klienta.
Siedlecki Mariusz. Sklep zoologiczno – wędkarski
ul. Dziewanny 5a , 20-539 Lublin, Kom.: 604 074 555

 


 

Przysmaki MACED http://maced.pl/
Witaminki na stawy Arthro-Fit http://www.vitakraftpolska.pl/

 

Ogółem: 527, dzisiaj: 1
0 komentarz
0

You may also like

Zostaw komentarz