Strona główna Zamerdana Szkoła dla psów w Lublinie

Zamerdana Szkoła dla psów w Lublinie

autor Amelia Bartoń - zamerdani.pl
Szkolenie psów

Zapraszam na zajęcia w Lublinie!

 Zajęcia prowadzę na ogrodzonym terenie w Lublinie (zajęcia dla szczeniaczków, psów lękowych oraz świeżo po adopcji i rodzin z dziećmi) lub w terenie: Park Ludowy, Wąwóz Czuby i LSM oraz nad Zalewem Zemborzyckim.

~ ZAPISZ SIĘ NA KURS (klik) ~


 

Kursy podzielone są na dwie grupy: 

Szkolenia praktyczne (standardowe) grupowe i indywidualne na których nauczysz psa podstawowego i zaawansowanego posłuszeństwa, będziesz mógł spróbować psich sportów jak np. NoseWork, Rally-O czy Canicross, możesz wybrać się całą rodziną i spędzić z dziećmi i psem czas na zabawie na świeżym powietrzu. Spotkamy się też na Zamerdanych Spotkaniach, czyli popularnych spacerach socjalizacyjnych, a w specjalnej ofercie znajdziesz mini kursy.

Doradztwo (spotkania teoretyczno-praktyczne): Chcesz świadomie przygotować się do adopcji psa, poznać jej blaski i cienie? W Twoim domu ma pojawić się pierwszy pies i nie wiesz co kupić, jak się na to przygotować i co Cię czeka? Spodziewasz się dziecka i nie wiesz czy Twój pies sobie poradzi w nowej sytuacji, a może Twoje dziecko chce psa, a Ty chcesz by ich relacja była mądra i bezpieczna? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedział_ś twierdząco te spotkania są dla Ciebie. Spotkania odbywają się indywidualnie przy kawie, a ja odpowiem na wszystkie Twoje pytania, wprowadzę Cię w psi świat i dam gotowe rozwiązania i checklisty, abyś nie musiał_a wszystkiego szukać w Internecie zastanawiając się co jest prawdą a co nie.

Co więcej w ramach doradztwa opracowałam innowacyjny projekt dla firm chcących zaoferować pracownikom możliwość przychodzenia do pracy z psem! W ramach współpracy zaprojektujemy wspólnie przestrzeń biurową tak by pracownicy oraz pies czuli się komfortowo. Opracuję i wdrożę odpowiednie procedury i instrukcje, a także przeszkolę pracowników by każdy wiedział jak zachować się podczas kontaktów z psim pracownikiem.


Wybierz kurs dla siebie – szkolenia praktyczne: 

 
 

Wybierz kurs dla siebie – doradztwo: 

Indywidualne spotkania spoza oferty – 120zł za 1h konsultacji + koszty dojazdu ustalane indywidualnie (poza terenem Lublina).

Ogółem: 8 112, dzisiaj: 2