Strona główna Doradztwo

Doradztwo

DORADZTWO:

Cykl spotkań teoretycznych, lub teoretyczno-praktycznych mających przygotować opiekunów psów na konkretne sytuacje. Spotkania trwają około 1,5h i przy kawie porozmawiamy o nurtujących Cię pytaniach, problemach czy obawach. Podpowiem jak przygotować psa na pojawienie się dziecka w domu lub Ciebie na pojawienie się szczeniaka lub adoptowanego pieska. Omówimy najczęściej pojawiające się problemy, obalimy psie mity i pomogę Ci przygotować się na nowe wyzwania.

Dodatkowo moim autorskim projektem jest PIES W BIURZE. Łącząc latami zdobywaną wiedzę z różnych dziedzin postanowiłam opracować cykl kompleksowego doradztwa dla firm pozwalającego na przystosowanie przestrzeni biurowych na pojawienie się w firmie psów. Opracowanie i wdrożenie procedur i instrukcji oraz szkolenia dla pracowników i opiekunów psów.

Created with GIMP

Z perspektywy czasu wiem jak opiekunowie psów, szczególnie tych którzy mierzą się z jakimiś problemami, potrzebują pogadać o swoim psie, sytuacji, jego zachowaniu, by dowiedzieć się, że nie są sami, że nie tylko oni mają problem z psem, ale opiekunów psów problemowych jest bardzo dużo, a kreowana w Social Mediach rzeczywistość jest tylko urywkiem z czyjegoś życia. Czasem też potrzebujecie wsparcia i dobrego słowa, że to nie wstyd mieć problemowego psa. Wbrew pozorom wielu opiekunów psów problemowych wstydzi się tego, że ich psy nie są “normalne”. Czują się gorsi, często mają dość psa, a zapędzając się w coraz większe wymagania i oczekiwania wzrasta tylko frustracja. A czasem wystarczy zrozumieć i zaakceptować pewne ograniczenia naszych psów i docenić małe kroki i ogrom pracy, który już poczyniliście, którego opiekunowie psów idealnych nigdy nie zauważą, nie zrozumieją i nie docenią. A mimo to, każdy ten mały krok to Wasz wspólny sukces do lepszego życia i komunikacji. Wystarczy to dostrzec! /Doradztwo dla opiekunów psów problemowych wkrótce/ 

~ UMÓW SIĘ NA DORADZTWO (klik) ~

tel.: +48 691 899 322       mail: kontakt@zamerdani.pl
FB: Zamerdana Szkoła dla psów       IG: Zamerdani Szkolenie psów

Wybierz spotkanie dla siebie:

Ogółem: 55, dzisiaj: 1