Strona główna Aktualne kursy i szkolenia

Aktualne kursy i szkolenia

Witaj Opiekunie Psa!

Cieszę się, że zainteresowała Cię Zamerdana Psia Szkoła. Poniżej znajdziesz prowadzone przeze mnie kursy i szkolenia. Zajęcia odbywają się w małych 2-4 osobowych grupach w Lublinie. Na zajęciach pracuję, a właściwie to Ty pracujesz ze swoim psem i z moją pomocą, przy użyciu metod pozytywnych, to znaczy, że nie stosujemy przemocy wobec zwierząt: bicia, szarpania, krzyczenia, ani tym bardziej narzędzi zadających ból jak kolczatki, dławiki czy obroże elektryczne.

Zajęcia mają na celu pomóc Ci zrozumieć swojego psa i dać wiedzę i umiejętności do pracy z nim. Tak, dobrze rozumiesz – to Ty pracujesz ze swoim psem i jeśli, ktoś wmawia Ci, że na uczy Twojego psa odpowiedniego zachowania to już na wstępie Cię oszukuje. Sam go tego nauczysz, a trener wskaże Ci tylko drogę jak to zrobić. Ale to od Ciebie zależy cała reszta! Od Twojej systematyczności, zaangażowania i konsekwencji. Nie oczekuj więc, że po kilku spotkaniach problemy Twojego psa zniknął. Owszem, jeśli weźmiecie się do pracy i będziecie przy każdej okazji nad nimi pracować bardzo szybko osiągniecie sukces, ale jeśli nie będziecie utrwalać zdobytej na zajęciach wiedzy, powtarzać jej i wspólnie ćwiczyć, żadne szkolenie ani żaden trener nie zdziała cudu.

Zraziłam Cię do szkolenia? Mam nadzieję, że nie, ale przygotuj się na to, że na naszych spotkaniach będziemy rozmawiać szczerze i rzeczowo. Nie obiecam Ci gór ze złota, ale postaram się sprawić by życie z Twoim psem, Wasze wspólne treningi i codzienność były niezapomnianą przygodą i dobrą zabawą, w której będziecie się wzajemnie rozumieć.

Co więcej uważam, że nie tylko Ty masz prawo dobrze się bawić ze swoim psem, ale chcę też zachęcić do tego Twoje dzieci. Sama – dobre dwadzieścia lat temu – ze swoim pierwszym psem, na nasze pierwsze szkolenie poszłam w wieku trzynastu lat. Obecnie nie wiele osób się na to decyduje, bo trenerzy nie chcą pracować z dziećmi, a dzieci ciężko wyciągnąć sprzed komputera, a mimo to w mojej ofercie znajdziesz kursy dedykowane rodzinom z dziećmi, bo pies jest członkiem rodziny i może się równie dobrze bawić w różne aktywności z dorosłymi jak i z dziećmi.

~ ZAPISZ SIĘ NA KURS (klik) ~

tel.: +48 691 899 322       mail: kontakt@zamerdani.pl
FB: Zamerdana Szkoła dla psów       IG: Zamerdani Szkolenie psów

Wybierz kurs dla siebie:

Indywidualne spotkania spoza oferty – 120zł za 1h konsultacji + koszty dojazdu ustalane indywidualnie (poza terenem Lublina).

Ogółem: 1 051, dzisiaj: 1