Strona główna Kontakt i współpraca

Kontakt i współpraca

autor Amelia Bartoń - zamerdani.pl
Kontakt i współpraca
Kontakt i współpraca

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz do mnie lub zadzwoń:

MAIL: kontakt@zamerdani.pl TELEFON: +48 691 899 322

Relacje z wakacji

Zamerdani – to prężnie rozwijający się blog dog-lifestylowy, powiększający z dnia na dzień grono swoich odbiorców. Poruszam szeroko pojętą tematykę branży kynologicznej, począwszy od wychowania psa, poprzez zdrowie, zabawy i sztuczki, problemy psów oraz ich właścicieli, podróże czy sporty kynologiczne na testowaniu i recenzowaniu produktów kończąc. Z wielką przyjemnością podejmę współpracę z każdą firmą z branży kynologicznej oraz wesprę pro-zwierzęce akcję. Chętnie współpracuję z innymi stronami i blogami poświęconymi naszym milusińskim. Nie selekcjonuję propozycji na lepsze i gorsze, wiedząc że sama nie jestem (jeszcze) czołowym blogerem kynosfery. Każdą propozycję rozpatruję indywidualnie, więc jeśli masz fajny pomysł na akcję, ciekawy produkt lub usługę skontaktuj się ze mną. Wspólnie możemy ją wypromować, czerpiąc obustronne korzyści!

Testy i recenzje produktów:

Testy sprzętu sportowego

Z wielką przyjemnością testuję i recenzuje psie produkty w szczególności nowości wchodzące na rynek – zabawki, karmę, sprzęt sportowy i treningowy, również dla opiekunów psów. Oferuję zdjęcia testowanych produktów, filmy i obszerne szczegółowe testy i recenzje na blogu lub w social mediach. Testując produkty wykorzystuję swoją wiedzę zawodową, doświadczenie trenera psów oraz współpracuję z lekarzami weterynarii. Dzięki moim recenzjom wiele firm wypromowało się na Polskim rynku. Więcej na temat współpracy i testów (klik), wszystkie moje recenzje znajdziesz tutaj.

Relacje z wydarzeń i patronat medialny:

Relacje z zawodów i szkoleń

Chętnie obejmuję patronatem medialnym psiolubne imprezy i kampanie, przeprowadzam wywiady z ważnymi w psim świecie. W ramach patronatu prowadzę promocję planowanych wydarzeń w social mediach: Facebook, Instagram, Twitter poprzez udostępnianie wydarzeń lub postów promocyjnych. Relacjonuję pobyty w psiolubnych miejscach i psie imprezy w których brałam udział: szkolenia, seminaria, warsztaty, zawody sportowe, wycieczki czy targi. Jeśli chcesz, żebym objęła patronatem organizowane przez Ciebie wydarzenie lub napisała jego relację napisz! Moje relacje z udziału w psich imprezach, wywiady i kampanie w których brałam udział znajdziesz tutaj.

 

 

 

FORMY WSPÓŁPRACY:

 • Recenzja i testy produktów na blogu
 • Promocja w social mediach (Facebook, Instagram)
 • Wspólne konkursy
 • Patronat medialny wydarzeń
 • Relacje z wydarzeń
 • Akcje charytatywne
 • Wspólne akcje blogerskie 
 • Wzajemna promocja
 • Wspólne publikacje
 • Wspólne nagrywanie wideo
 • Wywiady
 • Banner reklamowy na blogu
 • Zdjęcia produktów lub zwierząt

Współpracowałam między innymi z:

Ogółem: 3 341, dzisiaj: 2

4 komentarze

Anonim 26 listopada 2016 - 18:06

Można wiedzieć kto robił szablon?

opublikuj
Amelia z Zamerdani 26 listopada 2016 - 18:16

Full Frame by Catch Themes z moją personalizacją.

opublikuj
Amelia z Zamerdani 5 kwietnia 2017 - 18:07

Dzieki!

opublikuj
Beata Goliszek 2 marca 2018 - 07:28

Urlop z psem ! Zapraszamy
– Domki nad morzem Rafa Sarbinowo http://www.rafa.kgg.pl
– Obiekt w górach Beskidach – Willa Wichrowe Wzgórza w Brennej – ok. Wisły, Ustronia i Szczyrku http://www.brenna.kgg.pl

opublikuj

Zostaw komentarz