Strona główna Kontakt i współpraca

Kontakt i współpraca

autor Amelia Bartoń - zamerdani.pl
Kontakt i współpraca
Kontakt i współpraca

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz do mnie lub zadzwoń:

MAIL: kontakt@zamerdani.pl

Relacje z wakacji

Zamerdani – to prężnie rozwijający się blog dog-lifestylowy, powiększający z dnia na dzień grono swoich odbiorców. Poruszam szeroko pojętą tematykę branży kynologicznej, począwszy od wychowania psa, poprzez zdrowie, zabawy i sztuczki, problemy psów oraz ich właścicieli, podróże czy sporty kynologiczne na testowaniu i recenzowaniu produktów kończąc. Z wielką przyjemnością podejmę współpracę z każdą firmą z branży kynologicznej oraz wesprę pro-zwierzęce akcję. Chętnie współpracuję z innymi stronami i blogami poświęconymi naszym milusińskim. Nie selekcjonuję propozycji na lepsze i gorsze. Każdą propozycję rozpatruję indywidualnie, więc jeśli masz fajny pomysł na akcję, ciekawy produkt lub usługę skontaktuj się ze mną. Wspólnie możemy ją wypromować, czerpiąc obustronne korzyści!

Testy i recenzje produktów:

Testy sprzętu sportowego

Z wielką przyjemnością testuję i recenzuje psie produkty w szczególności nowości wchodzące na rynek – zabawki, karmę, sprzęt sportowy i treningowy, również dla opiekunów psów. Oferuję zdjęcia testowanych produktów, filmy i obszerne szczegółowe testy i recenzje na blogu i/lub w social mediach. Testując produkty wykorzystuję swoją wiedzę zawodową z branży spożywczej i systemów jakości i bezpieczeństwa żywności i pasz, doświadczenie trenera psów oraz współpracuję z lekarzami weterynarii i behawiorytami. Dzięki moim recenzjom wiele firm wypromowało się na Polskim rynku. Więcej na temat współpracy i testów (klik), wszystkie moje recenzje znajdziesz tutaj.

Relacje z wydarzeń i patronat medialny:

Relacje z zawodów i szkoleń

Chętnie obejmuję patronatem medialnym psiolubne imprezy i kampanie, przeprowadzam wywiady z ważnymi w psim świecie. W ramach patronatu prowadzę promocję planowanych wydarzeń w social mediach: Facebook, Instagram, Twitter poprzez udostępnianie wydarzeń lub postów promocyjnych. Relacjonuję pobyty w psiolubnych miejscach i psie imprezy w których brałam udział: szkolenia, seminaria, warsztaty, zawody sportowe, wycieczki czy targi. Jeśli chcesz, żebym objęła patronatem organizowane przez Ciebie wydarzenie lub napisała jego relację napisz! Moje relacje z udziału w psich imprezach, wywiady i kampanie w których brałam udział znajdziesz tutaj.

 

FORMY WSPÓŁPRACY:

 • Recenzja i testy produktów na blogu
 • Promocja w social mediach (Facebook, Instagram)
 • Wspólne konkursy
 • Patronat medialny wydarzeń
 • Relacje z wydarzeń
 • Akcje charytatywne
 • Wspólne akcje blogerskie 
 • Wzajemna promocja
 • Wspólne publikacje
 • Wspólne nagrywanie wideo
 • Wywiady
 • Banner reklamowy na blogu
 • Zdjęcia produktów lub zwierząt

Testowałam między innymi:Relacje, patronat, kampanie:

Pisałam artykuły dla:

Wywiady, podcasty:

 

 

 

Ogółem: 3 949, dzisiaj: 1

6 komentarzy

Anonim 26 listopada 2016 - 18:06

Można wiedzieć kto robił szablon?

opublikuj
Amelia z Zamerdani 26 listopada 2016 - 18:16

Full Frame by Catch Themes z moją personalizacją.

opublikuj
Amelia z Zamerdani 5 kwietnia 2017 - 18:07

Dzieki!

opublikuj
Beata Goliszek 2 marca 2018 - 07:28

Urlop z psem ! Zapraszamy
– Domki nad morzem Rafa Sarbinowo http://www.rafa.kgg.pl
– Obiekt w górach Beskidach – Willa Wichrowe Wzgórza w Brennej – ok. Wisły, Ustronia i Szczyrku http://www.brenna.kgg.pl

opublikuj
Koti 1 kwietnia 2021 - 18:43

Fantastyczny blog!

opublikuj
Amelia Bartoń - zamerdani.pl 1 kwietnia 2021 - 20:11

Dziękuję

opublikuj

Zostaw komentarz