Strona główna Blogowe konkursy i akcje KONKURS – ZAMERDANI!

KONKURS – ZAMERDANI!

autor Amelia Bartoń - zamerdani.pl

Już jest obiecany, zapowiadany od miesięcy i wyczekiwany przez Was KONKURS. Mam nadzieję, że tematyka Wam się spodoba! Ktoś się spodziewał takiego tematu?

ZAMERDANI!

ZAMERDANI – to nazwa bloga. Bardzo przyjemny neologizm, który można zinterpretować wielorako. Ja interpretuję go jako psi odpowiednik zakochania lub zafascynowania. A co może oznaczać dla Was i Waszych psów? Zinterpretujcie to słowo i pokażcie mi to! Nagrodzimy aż 6 osób!

logusie

Organizator: www.zamerdani.pl / fanpage: Moje Życie z Owczarkiem

Sponsorzy: www.sali.pl / fanpage: sali.pl ; www.fera.pl / fanpage: fera.pl

Patron: Fundacja Centrum Inicjatyw

Ponieważ prosiliście mnie, żeby nie uzależniać konkursu od facebooka, bo nie każdy go posiada, wzięłam pod uwagę Wasze prośby i podzieliłam konkurs na dwie części. W każdej z części będzie brało udział to samo zdjęcie.

Część pierwsza: Nagrody przyznaje jury!

  • Należy przesłać zdjęcie konkursowe na adres mailowy: kontakt@zamerdani.pl podając wymagane w regulaminie dane (imię nazwisko, imię psa, krótką interpretację słowa „zamerdani”).
  • Bardzo proszę o polubienie fanpagów organizatora, sponsorów oraz patrona. Bardzo będę też wdzięczna jeśli udostępnicie fanpage oraz wydarzenie konkursowe na swoich tablicach ze statusem publiczne.

Z nadesłanych zdjęć jury w składzie: ja oraz Tajemnicza P. wybierzemy, naszym zdaniem, najbardziej kreatywną interpretacje słowa: ZAMERDANI.

Dodatkowo wyróżnimy najładniejsze i najzabawniejsze zdjęcie.

Zdjęcie wybrane przez jury:
1 miejsce:
– Kubek – zamerdani.pl
– Bon 50zł na zakupy w sklepie FERA.pl
– Bon 50zł na zakupy w sklepie Sali.pl
wyróżnienie „najładniejsze zdjęcia – brane pod uwagę: kompozycja, wykonanie, jakość” – kupon na 10,00zł na zakupy w sklepie Sali.pl
wyróżnienie „najzabawniejsze zdjęcie” – kupon na 10,00zł na zakupy w sklepie Sali.pl

Część druga: Nagroda publiczności:

  • Wymagane jest polubienie fanpagów organizatora, sponsorów oraz patrona. Miło nam też będzie jeśli udostępnicie fanpage oraz wydarzenie konkursowe na swoich tablicach ze statusem publiczne.
  • Pod postem z informacją o konkursie należy wpisać w komentarzu „gotowe” kiedy wyślecie konkursowe zdjęcie i spełnicie warunki konkursu dotyczące polubienia fanpagów. Jeśli Wasza nazwa na Facebooku jest inna niż imię i nazwisko, zaznaczcie to w mailu, bym mogła odhaczyć kto spełnia warunki, a kto nie. OSOBY KTÓRE NIE SPEŁNIĄ WARUNKÓW NIE BĘDĄ BRAŁY UDZIAŁU W KONKURSIE!
  • Zdjęcia wszystkich osób, które spełnią warunki trafią do albumu konkursowego, w którym rozpocznie się zbieranie lajków.

Trzy zdjęcia z największą ilością lików zostaną nagrodzone!

Nagroda publiczności:

1 miejsce:
– Kubek – zamerdani.pl
– Bon 50zł na zakupy w sklepie FERA.pl
– Bon 50zł na zakupy w sklepie Sali.pl
2 miejsce:
kupon na 30,00zł na zakupy w sklepie Sali.pl
3 miejsce:
kupon na 10,00zł na zakupy w sklepie Sali.pl

Prośba o uczciwość: Wiem, że są programy, które za drobną opłatą nabijają lajki. Pierwszy raz robię konkurs i chcę spełnić oczekiwania wszystkich, za równo tych którzy zdają się na łut szczęścia i tych co lubią lajkowanie. Mam nadzieję, że zabawa będzie uczciwa i traktowana jak zabawa. Jeśli konkurs wypali i będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, będę miała motywację, aby częściej organizować takie wydarzenia. To od Waszego zaangażowania i nastawienia zależy czy konkursy pojawią się w przyszłości.

Życzę wszystkim powodzenia!

Pełny regulamin konkursu: TUTAJ

Wydarzenie na FB: TUTAJ:

Ogółem: 608, dzisiaj: 1

You may also like

Zostaw komentarz