26Lis

Gala Top for Dog okiem bloggera

We wtorek 24.11.2015 odbyła się gala Top For Dog 2015 połączona z zakończeniem Ty Fundujesz Dobro. Pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w takiej gali i powiem Wam szczerze, że jestem pod olbrzymim wrażeniem, że wydawać by się mogło niszowy psi świat ma takie gale. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie ponarzekała, ale wszystko w swoim czasie.

Ja jak to człowiek nieświatowy zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać. Gdyby nie to, że M. organizował podobne imprezy i często na takich bywa i nie zmusił mnie do założenia sukienki poszłabym na galę ubrana jak ‚hodowca psów’ jak to mnie określa na co dzień. Oczywiście nie mamy nic do hodowców psów, ale tak się już utarło, że zawsze zaślinione wygodne spodnie, saszetki z żarciem, zabawki po kieszeniach – ubiór hodowcy psa. No i pojechaliśmy do Warszawy.

12287202_1207787825916725_283388472_o

Gala odbyła się w Teatrze Kamienica, bardzo urokliwym miejscu w centrum Warszawy. Pierwszym zastrzeżeniem był termin imprezy. Jednak środek tygodnia nie jest najlepszy. My do Warszawy nie mieliśmy daleko, bo raptem godzinę drogi, ale rano M. musi do pracy więc szybko się ewakuowaliśmy, choć chcieliśmy zostać dłużej. Dopaść parę osób, pogratulować osobiście, szczególnie tym których produkty testowaliśmy. Uścisnąć rękę Igorowi Traczowi i Agnieszce Filipkowskiej. No ale… czas nie sługa.

Impreza rozpoczęła się od podsumowania akcji: Ty fundujesz dobro. Czyli zbiórce na rzecz fundacji Przyjaciel i psich terapeutów. Jak sie możecie domyśleć już po kilku minutach wyłam oglądając zdjęcia dzieci z psimi terapeutami powtarzając sobie: będę dogoterapeutą, będę miała psa terapeutę, będę pomagała ludziom, będę miała dogoterapeutę!

Całości dopełniła Agnieszka i Koka, których przygody śledzę na ich Facebooku i które zawsze motywują mnie do zrobienia czegoś i udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Później było wręczenie nagród z akcji „Wyciągnij właściciela z fotela” – Nieskomentuję tego, ale uważam, że nie pojawienie się osobiście na gali, kiedy było to warunkiem odbioru nagrody jest nieuczciwe w stosunku do organizatorów i współuczestników.

12287540_1207787139250127_60798019_o

I zaczęła się gala. Organizacja i przebieg jak z telewizji. Przyjemnie się oglądało osoby odpowiedzialne za to co daję swojemu psu i śledziło losy produktów które samemu się zgłaszało do gali i testowało.

Oczywiście kilka pozycji mnie zaskoczyło, a nawet nie będę ukrywała rozczarowało. Ci co śledzą mojego bloga i komentarze pewnie wiedzą czyja wygrana jest moim zdaniem po prostu pomyłką, no ale Internauci tak postanowili, a ja tylko mogę robić wielkie oczy i niedowierzać. Jednak powiedzmy z większością nagrodzonych zgadzam się w 100%. A kto nie wie jeszcze co zostało wyróżnione i nagrodzone, o to wyniki!

– karmy suche: Husse Polska / Husse Lax&Ris
– karmy suche – wyróżnienie: Fish4Dogs / Karma Superior Adult Complete
– karmy mokre: Dolina Noteci / Dolina Noteci Premium
– karmy mokre wyróżnienie: Maxi Zoo / Real Nature Wilderness
– preparaty weterynaryjne- rehabilitacja: MPK2 / Terapia Orthokine Vet Irap
– preparaty weterynaryjne- leki OTC: Bayer / Foresto
– przekąski i przysmaki użytku codziennego: E-pies.eu / Naturalne gryzaki
– przekąski i przysmaki użytku codziennego wyróżnienie: Nikos / Pokusa Premium Plus
– preparaty weterynaryjne- suplementy i witaminy: TYMOFARM / GAMMOLEN
– preparaty weterynaryjne- suplementy i witaminy- wyróżnienie: Game Dog Performance Nutrition / Aniflexi +
– przekąski i przysmaki dentystyczne: SPECTRUM BRANDS POLAND / 8in1 Delights Pro Dental
– przekąski i przysmaki treningowe: Alpha Spirit / Przysmak kostka
– akcesoria dla psów: Safe Pet / „Dowód Osobisty Pupila”
– akcesoria dla psów – wyróżnienie: Over Zoo / Urine Free Dog
– preparaty pielęgnacyjne dla psów: BOTANIQA /Szampon LOVE ME LONG
– zabawki treningowe: Pet Supplies Polska / JW PET Hol-ee Roller
– maty i legowiska: Hobby Dog / Legowisko Elite
– zabawki użytku codziennego: Tricky Pick / Chuckit! Kick Fetch
– obroże i szelki: Modna Koza / Obroże Modna Koza
– osobowość społeczna: Aleksandra Wnuk, Dawid Zawadzki
– inicjatywa społeczna: Nestle Purina PetCare / Seria zawodów dogfrisbee Dog Chow Disc Cup
– sportowiec roku: Igor Tracz
– sklep internetowy: Krakvet
– sklep stacjonarny: Maxi Zoo
THE BEST TOP FOR DOG 2015 – MODNA KOZA

Ogólnie Galę oceniam na 9/10. Troszkę było mi smutno, że nie wspomniano o nas – bloggerach/testerach ani słowem. Z wyjątkiem jednej firmy. W sumie to my w dużej mierze pisaliśmy do firm, zapraszaliśmy je i recenzowaliśmy ich produkty, by inni mogli je poznać. Zabrakło mi takiego małego akcentu, na sam koniec, no ale samych testerów na gali chyba można było policzyć na palcach jednej ręki. Też było to trochę przykre, bo o ile się nie mylę było nas koło 150 osób. Uważam, że wypadało, żebyśmy tam byli (wiem termin, wiem praca, wiem – wiele niedociągnięć), ale skoro brałam w czymś udział, zostałam zaproszona, to wypada żebym tam była, zreszta jak pisałam wyżej, to od nas się wszystko zaczęło. Więc powinno pojechać kilka więcej osób. Żebyśmy oklaskiwali naszych zwycięzców, żebyśmy się poznali, zrobili wspólne zdjęcie. Szkoda… wielka szkoda. Ja nie wyobrażałam sobie, żeby nie przyjechać. I nie po to, żeby się po lansować czy pokazać. Po prostu uważam, że wypadało skoro, zdecydowałam sie wziąć udział w całej akcji, nie tylko zgarnąc produkty, ale i promowac ją, udosępniać więc i wziąć udział w zakończeniu. Ale ja chyba jestem z innej epoki.

12281761_1207787842583390_1876748196_o

Swoją drogą to zazdroszczę wszystkim tym którzy przyjechali z psami. Macie wspaniałe psy. Donner wpadłby tam pewnie w panikę, ugryzł ze trzy osoby dla odreagowania, a wychodząc by się porzygał z tych nerwów. No, ale nie każdy ma psa idealnego.

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom, a poniżej linki do produktów, które testowaliśmy (nie tylko w ramach akcji T4D, ale które brały w niej udział) i moja lista marzeń: produktów które chciałabym jeszcze poznać, a które były nominowane w Top For Dog. Może uda się za rok!

Lista marzeń to poznania:

  • Game Dog / Aniflex +
  • Canivera
  • Fish4Dogs
  • Pet Supplies Polska / Petmate Legowisko z pianki ortopedycznej
  • Pokusa
  • Puller

Fotografie autorstwa: Roberta Kobylińskiego

12287547_1207787329250108_164153990_o

A na zakonczenie Amelka na ściance  – piękne zwieńczenie roku działalności bloga i takie wyróżnienie!

Ogółem: 607, dzisiaj: 1