Strona główna Kontakt i współpraca Współpraca

Współpraca

Profesjonalne testy i recenzje produktów z branży kynologicznej
oraz relacje z psich wydarzeń.

Skontaktuj się ze mną: kontakt@zamerdani.pl 

Wszystkie moje recenzje i relacje znajdziesz w linku poniżej:

12718299_1675557426026663_4031901194448308987_n

Testy gadżetów

Zarządzanie jakością jest moim wyuczonym zawodem. Pracując w doradztwie systemów jakości żywności i pasz, również jako inspektor rolnictwa ekologicznego i audytor wewnętrzny w zakładach spożywczych nauczyłam się “że nie wszystko złoto co się świeci“. Stąd też trochę ze spaczenia zawodowego, ale na pewno również z pasji zajęłam się testowaniem i recenzowaniem produktów dla psów. Testuję nie tylko karmy, przekąski czy suplementy, ale także zabawki, akcesoria sportowe i treningowe zarówno dla psa, jak i opiekuna. Dzięki szerokiej wiedzy na temat szkolenia psów (skończyłam kursy trenera psów), pracy z nimi jak również z zakresu sportów kynologicznych,

12096434_1621798878069185_612246476664385766_n

Testy karm

zdrowia i chorób, jak i samej jakości produktów nie tylko konsumpcyjnych, jestem w stanie dokładnie poznać przeznaczony do testów produkt, opisać go, przetestować i ocenić. Współpracowałam z wieloma firmami testując i pokazując ich produkty i usługi. Firmy często wracają do mnie z nowym produktem wiedząc, że moja ocena może pomóc im w promocji. Dzięki moim recenzjom wiele małych firm wypromowało się na Polskim rynku stając się konkurencyjnymi dla zachodnich marek. Od 20215 do 2020 roku byłam ambasadorem i testerem produktów w prestiżowym konkursie Top for Dog.

SONY DSC

Testy suplementów

W swoich testach posiłkuję się szeroką wiedzą zawodową. Staram się oceniać produkty rzetelnie, choć każda moja recenzja jest subiektywną opinią o danym produkcie. Nie waham się krytykować produkty ale również potrafię je docenić i znaleźć ich najmocniejsze strony. Nawet jeśli jakiś produkt nie spełnił moich oczekiwań, jestem wstanie pomimo niezadowalającego wyniku testu znaleźć mocne strony produktu wyjaśniając co mogło być tego przyczyną, nie skreślając go w opinii czytelników. Psim testerem z reguły był Donner po którego śmierci rolę testerów przejęły Elza i Twinsy. Oferuję zdjęcia testowanych produktów, filmy i obszerne szczegółowe testy i recenzje. Testując suplementy i leki posiłkuję się badaniami weterynaryjnymi i konsultacją weterynarzy.

11825756_1595660420683031_7468433654570119556_n

Testy akcesoriów treningowych

Szczególną uwagę przywiązuję do pochodzenia produktów, promując przede wszystkim Polskie marki i firmy udowadniając, że mogą być tak samo dobre (a często nawet lepsze) niż zagraniczne.

Relacje z wydarzeń

Od niedawna nową formą współpracy, którą podejmuję, jest relacja z wydarzeń oraz promocja miejsc psiolubnych. W ten sposób wzięłam udział m.in.: w #BelcandoBloggerDay – wizycie w fabryce Bewitala, wspólnie z Belcando prowadziłam szkolenia dla właścicieli sklepów zoologicznych, brałam udział w licznych kursach organizowanych przez Centrum Kynologiczne Canid, nagrywaliśmy audycję radiową promującą zawody HardDogRace, zostaliśmy też zaproszeni na weekend do HT Houseboats w celu pokazania psiolubności tego miejsca, oraz wystawialiśmy się na evencie Pet Lovers organizowanym przez Gazeta.pl i relacjonowaliśmy targi Animals Days.

Z wielką przyjemnością podejmę współpracę z każdą firmą. Nie selekcjonuję propozycji na lepsze i gorsze. Każdą propozycję rozpatruję indywidualnie, więc jeśli masz ciekawy pomysł skontaktuj się za mną telefonicznie, mailowo lub poprzez media społecznościowe. Wspólnie możemy wypromować Twoją firmę czerpiąc obustronne korzyści!

Przykładowe działania:

Belcando

Współpraca z marką Belcando Polska – Ambasador karmy, testy produktów i promocja produktów, prelegent na szkoleniu dla sklepów zoologicznych wprowadzających nową karmę Belcando Mastercraft, wspólne konkursy, akcje charytatywne i promocje, zdjęcia produktowe na stronę dystrybutora, relacja z wycieczki do fabryki Belcando w Niemczech przy okazji akcji #BelcandoBloggerDay: Belcando Ocean (testy); Belcando Beef GF (testy)Belcando Ibercio (testy); Belcando Mastercraft (testy); Karmy mokre (testy + konkurs); #BelcandoBloggerDay (relacja z wizyty w fabryce); Premiera nowej karmy (relacja + szkolenie); Akcja charytatywna + konkurs. Dodatkowo działania na Facebooku.

Współpraca z Hard Dog Race Polska – Promocja zawodów Hard Dog Race w Polsce od 2017, relacja z wydarzeń, działania promocyjne, wywiady, podcasty, wymiana bannerów. Promocja aktywnego spędzania czasu z psem i zdrowego trybu życia:  Wywiad z Andrásem Púza – czym jest Hard Dog Race; Słów kilka o HDR; Hard Dog Race po raz trzeci w Polsce!; #BlogerzyAtakują – drużyna psich blogerów na HDR; Wywiad dla Radio ZET – HDR 2019; Wywiad dla Radio Czwórka – HDR 2018; Podcast – Tata na Wybiegu – o canicross i HDR; Jak zacząć biegiać z psem – poradnik. Relacje: Zawody 2021 Góra Kamieńsk;  Zawody 2020 Góra Kamieńsk (rodzinny HDR); Zawody 2019 Góra Kamieńsk (relacja nie pisarza i nie biegacza); Zawody 2019 Góra Kamieńsk; Zawody 2018 Zawiesiuchy; Zawody 2017 Dąbrowa Górnicza. Dodatkowo działania na Facebooku, Instagramie, wyróżnione relacje na IG.

Relacja z pobytu w HT Houseboats– promocja psiolubnych miejsc i wakacji z psami, fotorelacja z pobytu, wraz z krótkim filmem, dodatkowe działania promocyjne np. udostępnianie wydarzeń partnera na Facebooku i  Instagramie, wyróżnione relacje. Weekend w HT Houseboats (relacja), Film z pobytu.

Wszystkie moje recenzje znajdziesz w dziale: Testy produktów, oraz Relacje z psich imprez. Pamiętaj nie ograniczam się tylko do bloga, działam również na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz Tik-Tok’u.

FORMY  WSPÓŁPRACY:

11825611_1596295280619545_3803526890052311552_n

Testy zabawek

  • Recenzja i testy produktów
  • Konkursy i akcje
  • Patronat wydarzenia
  • Relacje z wydarzeń / pobytu
  • Akcje charytatywne
  • Wywiady
  • Zdjęcia produktów

 


MAIL: kontakt@zamerdani.pl


Testowałam między innymi:

Relacje, patronat, kampanie:

Pisałam artykuły dla:

Wywiady, podcasty:

Ogółem: 8 030, dzisiaj: 1