Strona główna Blogowe konkursy i akcje “Pet Tracker – tropem przygody” – wygraj lokalizator Calmean!

“Pet Tracker – tropem przygody” – wygraj lokalizator Calmean!

autor Amelia Bartoń - zamerdani.pl

Jako, że podobał Wam się lokalizator Pet Tracker, który testowałam w wakacje, razem z firmą Calmean [przeczytaj recenzję] postanowiliśmy zrobić dla jednego z Was świąteczny prezent w postaci lokalizatora w wybranym przez siebie kolorze. Dodatkowo dziesięć wyróżnionych osób dostanie świąteczne bony na zakup lokalizatora. Myślę, że nagroda fajna, więc i konkurs będzie inny niż wszystkie.

Aby wziąć udział w konkursie nie musisz robić nic specjalnego. Po prostu kup bilet do Kambodży dla siebie i swojego psa. Pozwól zgubić mu się w dżungli i zrób z tego relację na żywo opisując co czujesz.

O, sorry to nie ten konkurs. 😛 Ale w dobie wirtualnej rzeczywistości, gdzie wszystko liczy się lajkami, nawet tak straszny wypadek jak zgubienie psa, może być przekute w sukces oglądalności na społecznciówkach. Ale aby uniknąć takich sytuacji ważne jest by „sprawować kontrolę nad psem”. Uczyć przywołania, prowadzić na smyczy i oznakowywać go adresówkami. Ale nie można nam zapomnieć, że pies to zwierzę! I nawet najlepiej wyszkolone zawsze pozostaje zwierzęciem, które może się „zawąchać”, przestraszyć i uciec, jak i pozwolić wygrać swoim instynktom. W takich sytuacjach, warto zaopatrzyć się w lokalizator.

“Pet Tracker – tropem przygody”

Tym razem konkurs nie jest fotograficzny. Nie jest to też konkurs na opowiadanie. Nie musisz niczego lajkować, udostępniać, ani zapraszać do zabawy przyjaciół. Znaczy będzie nam miło, ale bez tego masz takie same szanse wygrać jak każdy. Jest to konkurs dla każdego, kto spaceruje z psem i kocha otaczającą go przyrodę.

Bowiem, aby wygrać lokalizator wystarczy przedstawić nam w dowolnej formie swoją ulubioną trasę spacerową, najfajniejszy górski szlak, najciekawszą wycieczkę. Jednak kilka zasad musi zostać zachowanych:

 • Musisz podać miejsce spaceru (np.: adres, pinezka na mapie lub współrzędne), najlepiej wskazując start i koniec trasy, fajnie jeśli podpowiesz, gdzie jest parking na samochód lub jaki jest sposób dojazdu, tak by inni też mogli je odwiedzić!
 • Trasa powinna mieć około 10-15km (około- jak będzie 8km lub 18km też będzie ok.)
 • Opisz krótko trasę. Którędy szliście, co widzieliście, co warto zobaczyć, czego nie warto. Na co uważać, czy miejsce ma dodatkowe regulaminy.
 • Załącz mapkę trasy (np. z google maps, szlaków turystycznych, lub inną)
 • Wrzuć jedno lub kilka zdjęć z trasy, żeby każdy mógł zobaczyć co urzekło Cię w tym miejscu.

Sposób wykonania jest dowolny. Czy będzie to kolaż zdjęć, wyklejanka ręczna i sfotogarfowana, filmik, czy dokument Word/PDF, gif, wpis na blogu lub tablicy FB, albo na InstaStories – nie ma znaczenia – może być to najzwyklejszy tekst w treści maila i kilka załączników w postaci zdjęć i screenów. Nie oceniamy sposobu wykonania, czy zaawansowania technicznego w wykonaniu. Wygrają Ci, którzy najbardziej oczarują nas swoją trasą spacerową. Bo i trasa nie musi być nie wiadomo jak “sławna”. Może być to zwykla pętla po lesie bez nazwy, tylko pokaż nam co oczarowało Cię właśnie w tej trasie. Zachwyć nas miejscem i chwilą!

REGULAMIN KONKURSU: “Pet Tracker – tropem przygody “

 1. Organizatorem konkursu jest blog Zamerdani.pl oraz Camo Code Sp. z o.o. właściciel marki Calmean, konkurs przeprowadzony jest na blogu i w mediach społecznościowych Zamerdani (FB ; IG ; Twitter).
 2. Fundatorem nagród dla zwycięzców jest Camo Code Sp. z o.o. właściciel marki Calmean.
 3. Post konkursowy w formie wpisu na blogu zamieszczony jest na stronie Zamerdani.pl
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać maila z linkiem do pracy konkursowej lub z pracą konkursową na adres emailowy: kontakt@zamerdani.pl , tytuł maila “Konkurs Pet Tracker” z krótką informacją:
  1. – imię i nazwisko uczestnika,
  2. – oświadczenie o akceptacji niniejszego regulaminu „Akceptuję regulamin konkursu Pet Tracker – tropem przygody “
  3. – zgodę na zamieszczenie zgłoszonej pracy na dysku sieciowym, do którego link podany jest w poście konkursowym: „Wyrażam zgodę na zamieszczenie przez organizatora pracy konkursowej na dysku sieciowym
  4. – zgodę na publikację zwycięskiej pracy na blogu i w social mediach Zamerdani oraz w social mediach marki Calmean: „Wyrażam zgodę na publikację pracy na blogu i w social mediach Zamerdani oraz Calmean
 5. Konkurs trwa od 26.11.2018 do 16.12.2018
 6. Wyniki zostaną podane do 18.12.2018 w poście na blogu, wraz z publikacją zwycięskich prac.
 7. Organizator w wyjątkowych sytuacjach rości sobie prawo do zmiany terminu trwania Konkursu, zobligowany jest jednak do poinformowania o tym Uczestników.
 8. W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolności do czynności prawnych. Osoby niepełnoletnie, nieposiadające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.
 9.  Prace niezwiązane z tematyką konkursu, nie spełniające wymogów konkursowych lub zamieszczone po terminie konkursu nie będą brane pod uwagę przy wyborze laureatów.
 10. Uczestnik przystępujący do Konkursu oświadcza, że jest autorem pracy konkursowej.
 11. Organizatorzy konkursu wybiorą 10 prac, które ostaną nagrodzone zniżkami na Calmean Pet Tracker, oraz jedną osobę która zdobędzie lokalizator. [zobacz nagrodę]
 12.  Zwycięzcy konkursu zobowiązani są do kontaktu ze sponsorem drogą mailową w celu ustalenia szczegółów dotyczących wysyłki nagrody
 13.  Zwycięzcy konkursu zobowiązani są w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników przesłać sponsorowi konkursu w wiadomości prywatnej na @CalmeanChannel na FB za pomocą aplikacji Messenger lub na adres e-mail: celejowska@camocode.com  dane do wysyłki. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 14 dni od daty przesłania powyższych informacji do organizatora.
 14. Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie prawidłowych danych do wysyłki. Nagrody nie można przekazać na rzecz osób trzecich ani wymienić na jej równowartość pieniężną lub inny produkt.
 15. . Organizator nie uwzględnia reklamacji.
 16.  Uczestnik przystępując do Konkursu oświadcza, że jest autorem pracy konkursowej lub posiada zgodę autora na wykorzystanie treści, a także, że nie narusza ona praw osób trzecich.
 17. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację zamieszczonej pracy konkursowej na stronach i profilach społecznościowych organizatora i fundatora nagród w celu ogłoszenia wyników.
 18. Uczestnik zgłaszając udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 r. Nr.133 poz. 883).
 19. Konkurs ma charakter ogólnopolski, a nagrody mogą być wysłane jedynie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 20.  Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych
 21.  Udział w konkursie jest darmowy.
 22.  Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu
 23. . Regulamin dostępny jest na blogu Zamerdani.pl
 24. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 25. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu.

Ogółem: 422, dzisiaj: 1

You may also like

Zostaw komentarz