13Lip

Pies w Lublinie – sesja foto

Za okazji Dnia Psa zorganizowałam naszym psom bardzo intensywny weekend. Jedną z atrakcji, w sumie bardziej dla mnie niż dla nich był foto-spacer o poranku po moim rodzinnym mieście Lublinie. Pomysł miejskiej sesji chodził mi po głowie od kilku lat, ale nigdy nie miałam możliwości, by go zrealizować.

Wcześniej ze względu na ogarnięcie (a raczej brak ogarnięcia) Donnera, później z powodu zmiany miejsca zamieszkania, a żeby zrobić fajne zdjęcia potrzebowałam pustego miasta, a takie jest tylko na tygodniu z samego rana, ostatecznie nie byłam pewna swoich umiejętności fotograficznych – dalej nie jest to nic nadzwyczajnego, ale jestem z siebie całkiem zadowolona.

W tym roku jednak się udało! Zawezwałam moich psich przyjaciół i zarządzałam spotkanie o czwartej trzydzieści pod Zamkiem. Słońce dopiero wschodziło, a nasze psy były tak zaspane, że przez pierwsze minuty nie ogarniały, co się dzieje.

Ale efekt był osiągnięty! Puste miasto, fajne oświetlenie i super warunki do zdjęć!

Odwiedziłyśmy najfajniejsze miejsca w okolicy Starego Miasta, najładniejsze uliczki i o godzinie szóstej zrobiłyśmy sobie jeszcze spacer wzdłuż Bystrzycy, żeby i psy coś z tego miały. Tym oto sposobem po prawie 4h spacerowania w bądź co bądź w nowych warunkach dla naszych psów, głodni i zmęczeni wróciliśmy na zasłużone śniadanie.

Efekty naszej sesji możecie zobaczyć poniżej, a ja już planuję podobna w Warszawie!

Ogółem: 309, dzisiaj: 1

6 Comments:

Leave reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *