Strona główna Testy i recenzjeDla opiekuna psa Turystyczne miski TrueLove od Tip-Top [Top For Dog]

Turystyczne miski TrueLove od Tip-Top [Top For Dog]

autor Amelia Bartoń - zamerdani.pl

Miski podróżne – coś co każdy szanujący się opiekun psiego podróżnika powinien posiadać. Lekkie, łatwe w transporcie, wygodne w użytkowaniu i wytrzymałe. To cechy idealnych misek turystycznych.

W te wymagania wpisuje się idealnie nowy produkt od TipTop – miski turystyczne TrueLove, które biorą udział w Top for Dog.

Lekka i praktyczna miska turystyczna. Niezastąpiony elementy wyposażenia naszego plecaka na długie wędrówki z psem. Po złożeniu zajmuje wyjątkowo mało miejsca, jest odporna na uszkodzenia, a przy tym jest niezwykle dizajnerska. Posiada dwie komory – na karmę oraz wodę uszyte, jak podaje producent, z mocnego wodoodpornego materiału, łatwa w czyszczeniu i szybkoschnąca.

Cechy Misek Podróżnych TrueLove:

  • Pojemność części na karmę – 1,7 L
  • Pojemność części na wodę – 1 L
  • Średnica – 15 cm

Tak o swoim produkcie pisze dystrybutor. A co ja mogę Wam o nim powiedzieć? Testowałam kilka rodzajów misek turystycznych i zawsze było coś z nimi nie tak. Materiałowe, z „wodoodpornego materiału” jakoś nasiąkały i przesiąkały. Z powodu braku sztywnych brzegów, woda wylewała się, a Ela bała się włożyć do nich nos. Gumowe, składane na płasko – niby fajne i najczęściej przeze mnie kupowane, ale guma szybko niszczyła się na zagięciach i przecierała, dodatkowo, Ela z lubością zawsze wygrzebała je z kosza psich rzeczy i traktowała jak gryzak dziurawiąc je co było wyjątkowo irytujące na wyjazdach. Dodatkowo miały małą pojemność, więc dla Donnera było to raptem dwa klapnięcia językiem.

Miska turystyczna TrueLove pozytywnie mnie zaskoczyła. Złożone, zamknięte są w twardym bezpiecznym pokrowcu, więc żaden pies raczej mi ich nie rozparceluje. Po rozłożeniu pokrowiec robi za stabilną podstawkę. Trochę obawiałam się materiałowego „wnętrza” mając w pamięci złe doświadczenia z materiałowymi miskami turystycznymi. Jednak póki co materiał zachowuje się świetnie w dedykowanej części. Woda nie wsiąka w niego, a drobne krople zachowują się jak na obrusie plamoodpornym. Można je łatwo strzepać i wnętrze miski pozostaje niemal suche. Druga miska na karmę niestety już tak się nie zachowuje, co mam nadzieję widać na zdjęciach. Trochę mnie to dziwi, bo trzeba uważać w którą leje się wodę. Oczywiście i z drugiej woda nie wypływa, ale materiał nasiąka i pozostałych kropel wody nie można wytrzepać, tylko trzeba ją wysuszyć. Za to na karmę sprawdza się super. Wprawdzie ja wsypywałam tylko chrupki i nie zdecydowałabym się jednak na mokrą karmę w materiałowej misce, ale na moje potrzeby sprawdziła się dobrze.

Materiałowe ścianki ładnie stoją, więc nic się nie wylewa, a pies nie ma problemu z włożeniem pyska do środka. Składanie i rozkładanie jest banalnie proste, a wewnątrz zamkniętej miski, można schować jedną porcję chrupek, co jest super opcją jeśli zależy nam na miejscu, a tak zabezpieczone chrupki nie pokruszą się, nie wysypią i nie będzie czuć ich w całym plecaku.

Miałam obawy co do pojemności. Patrząc na produkt, nie wierzyłam, że wejdzie w niego ponad litr wody. Miło zostałam zaskoczona, kiedy miska zmieściła prawie całą 1,5l butelkę. Także ma potencjał!

Jestem bardzo zadowolona z produktu, żałuję, że nie dojechał do nas na majówkę, ale były z nami na Hard Dogr Race i Dog Games, gdzie sprawdziły się świetnie i wróżę tym miskom jeszcze wiele wypraw z nami.

Testy przeprowadzone dla Top for Dog

Ogółem: 1 456, dzisiaj: 1

You may also like

Zostaw komentarz