Strona główna Z życia psiary Rzuć wszystko, spakuj psa i jedź spełniać marzenia!

Rzuć wszystko, spakuj psa i jedź spełniać marzenia!

autor Amelia Bartoń - zamerdani.pl

IMAG1717

Skąd ten tytuł? Postawiłam wszystko na jedną kartę. Zrezygnowałam z pracy, by zrealizować marzenia. Otworzyć w przyszłości psią szkołę i pracować z psami. Pierwszy krok poczyniony, teraz tylko pilnie się uczyć na dwóch tygodniowych zjazdach. Pakujemy się i jutro wyjeżdżamy na cały tydzień na kurs instruktorski szkolenia psów w Centrum Kynologicznym Canid! Będziemy się pilnie uczyć i szkolić w malowniczej okolicy Szlaku Orlich Gniazd. Mam nadzieję, że będziemy mieli trochę wolnego czasu by pojechać z psem w plener, bo już upatrzyłam w okolicy kilka wartych obfotografowania miejsc. Laptop na notatki wzięty, kajecik i długopis 'ręczny’ na wszelki wypadek także. Pies spakowany: klatka, łóżko, zabawki, jedzenie i akcesoria treningowe. Ja mam trochę mniejszy pakunek. Trochę ciuchów, dwie pary butów i aparaty. Don-mobil po ogólnym przeglądzie i pora ruszać w świat! Wybaczcie mi brak postów w najbliższych dniach. Sami rozumiecie – pewnie nie będzie jak. Pora spełnić marzenia!

IMAG1722

Ogółem: 542, dzisiaj: 1

You may also like

6 komentarzy

Pies do kwadratu 11 września 2015 - 17:06

Powodzenia! Rynek jest trudny, a konkurencji z dnia na dzień coraz więcej, więc to rzeczywiście ryzykowny krok. Czy po kursie Canid otrzymuje się certyfikat MEN?

opublikuj
Moje Życie z Owczarkiem 11 września 2015 - 17:23

Robię to bardziej dla siebie niż pod rynek 😉 Patrząc na to jak dosłownie każdy zakłada psią szkołę, bo zrobił weekendowy kurs korespondencyjny, albo 'ma doświadczenie’, bo miał psa – to strach się bać szkolić psa u obcych, a i do szkół co są na rynku od lat mam mieszane uczucia po odbyciu kursów. Nie dają certyfikatu MEN (chyba, ale obstawiam, że nie). Traktuję to bardziej jako obóz z psem, bo tak naprawdę żadne szkolenie i kurs nic nie dadzą, jeśli nie ma się praktyki realnej i prawdziwego doświadczenia. Dlatego to jest bardziej dla mnie potwierdzenie, że mogę, a w rzeczywistości dalej muszę zapierniczać po różnych innych szkoleniach, kursach i seminaiach by zdobyć jak najwięcej doświadczenia, praktyki i podpatrzeć specjalistów lub na pseudo-fachowców, by wiedzieć czego nie robić. To jedyny sposób. 😉

opublikuj
owczarkowa4526 11 września 2015 - 18:06

Powodzenia! Życzę wytrwałości w dążeniu do celu. 😀 Bo jeżeli mamy możliwość spełnia swoich marzeń to powinniśmy to wykorzystać.

opublikuj
KaiTe 14 września 2015 - 09:48

Moje marzenia też są związane z psami, ale na razie nie stać mnie na ich spełnienie 🙁
Powodzenia! Trzymam kciuki za sukces! 🙂

opublikuj
Milena 15 września 2015 - 10:46

Powodzenia! Spełniajcie marzenia! 🙂

opublikuj
Na kanapie siedzi pies 19 września 2015 - 10:52

Powodzenia 😀 Kształć się, nie ma nic lepszego jak inwestowanie w siebie i swojego psa jednocześnie. 😉

opublikuj

Zostaw komentarz