Strona główna Wakacje z psem

Wakacje z psem

autor Amelia Bartoń - zamerdani.pl

 

Wszystkie relacje z naszych wypraw i wakacji znajdziesz w linku:

 

227068_131758466898558_6621861_nPies jest członkiem naszej rodziny, członkiem pełnoprawnym, bez którego wakacje nie mają prawa istnieć. Stąd też od wielu lat podróżujemy z Donnerem, a wcześniej z Budzikiem po Polsce i sąsiadujących państwach. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak przygotować psa w góry, poznać polecane przez nas szlaki i miejsca przyjazne psom również te noclegowe. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak przygotować się na rejs z psem, bezpiecznie żeglować i spędzić udany urlop w towarzystwie Ogona, poniżej linki do naszych wakacyjnych przygód.

Jak dotąd kilkakrotnie pies zabierany był na rejs na Mazury i Solinę, z gór zaliczyliśmy Beskid, Bieszczady, Sudetach: (góry Sowie i Stołowe). Za granicą jedliśmy Czeskie knedliczki w Skalnym Mieście Adrspach i kąpaliśmy się w Słowackich termach. Większość naszych weekendowych wypadów jest w okolicach w których mieszkaliśmy: Lubelszczyzna i liczne okoliczne jeziora, Nałęczów, Kazimierz Dolny, Roztocze, rozlewiska Pilicy i Wisły, także jak widać psa można zabrać wszędzie tylko trzeba się do tego przygotować i trzeba chcieć! Przeczytaj krótki poradnik: Trzy kroki do udanych wakacji z psem oraz o odkrywaniu najbliższej okolicy.

Na weekend z psem:

Coś na szybki weekend, na sobotę lub niedzielę. Dla odmiany od zwykłego spaceru, w okolicy, w której mieszkaliśmy. Bo okolice mogą być równie piękne co daleki świat, więc czasem, zamiast jechać przez pół Polski, może warto poszukać czegoś nieopodal!

SONY DSC

Województwo Lubelskie

Województwo Mazowieckie

Województwo Łódzkie

Województwo Małopolskie

Pies w Górach:

Coś, co Zamerdani uwielbiają. Godzinne wędrówki po dziczy. Z dala od zgiełku miast i innych turystów. Tylko my, pies i otaczająca nas przyroda. Niestraszne są nam kilkunastogodzinne przejścia pod warunkiem, że po drodze mamy dobrą knajpkę z lokalnym jedzenie, bo co jak co, ale jedzenie jest naszą drugą po psach pasją.

Beskidy

Sudety

Góry Bukowe (Węgry)

Morze i żagle z psem:

Tutaj zdecydowanie ja jestem prowodyrem naszych wypraw. Zakochana w żeglarstwie, od kiedy pamiętam, patentowany żeglarz, dwukrotnie biorący udział w pełnomorskim rejsie. Woda, wiatr, przygoda – to zdecydowanie moje drugie imię, oczywiście opatrzone szantami śpiewanymi przy ognisku. Prawdopodobnie gdym urodziła się w innych czasach zapewne byłabym piratem, podbijając nieznane wody razem z moimi psami. Ponieważ moje psy chcąc nie chcąc musiały sprostać moim pasjom. Rower wodny, kajak, żaglówka – pies ładuje się na pokład i płynie ze mną! Ale równie znajdziecie tutaj relacje z naszych nadmorskich wypraw brzegiem morza jak i samo Polskie Morze, które poznałam i doceniłam dzięki M.

10288740_688501457890920_9144348082281656780_nPies na żaglach

Pies nad morzem

Więcej o wakacjach z psem:

 

Ogółem: 18 414, dzisiaj: 1